Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 7
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Rady pro Vás » Spolubydlení

Spolubydlení

Spolubydlení se stává stále větším trendem pro více lidí. Již není atraktivní pouze pro studenty, kteří se chtějí osamostatnit, ale i pro bezdětné, mladé páry, které chtějí ušetřit a soukromí příliš neřeší.

Je to skvělá šance, jak minimalizovat výdaje za bydlení. Nájem se rozdělí mezi více lidí a Vám zůstanou finance navíc. Také jistina, kterou se majitel bytu chrání proti neplatičům, nebo zničení nábytku, se rozpočítá. Jednorázově tak nezaplatíte žádnou velkou sumu.

Jestliže domácí práce nejsou Vaše silná stránka, můžete si je rozdělit a na Vás tak přijde řada později, než kdybyste bydleli sami. Samozřejmě má spolubydlení spoustu dalších benefitů, například když si zabouchnete klíče, nemusíte volat zámečníka, pravděpodobně Vám otevře spolubydlící. Máte šanci potkat přátele do života.

Pokud si pronajímáte pro Vás příliš velký byt a přemýšlíte, že byste si k sobě vzali podnájemníka, jistě o tom informujte majitele bytu a sepište smlouvu, která Vás všechny ochrání před možnými nesrovnalostmi.