Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 50
Nacházíte se: Úvod » Reference

Reference makléře Ing. Lucie Pilátová

Prodej domu 5+1, 98 m² - Chvalkovice na Hané

Ing. Lucie Pilátová

Vážená paní Matiovská,
minulý rok byl pro mne a moji rodinu ve znamení velkého kroku, kdy jsme se rozhodli pro prodej našeho domu ve Chvalkovicích na Hané.
Prodej jsme se rozhodli uskutečnit s pomocí Vaší realitní kanceláře ve Vyškově.

Tímto bychom chtěli velmi vyzdvihnout profesionální a zároveň přátelský přístup paní Lucie Pilátové, která nám byla po celou dobu velkou oporou. Prodej domu se neobešel bez komplikací, ale ona vždy stála na naší straně a snažila se o co nejrychlejší vyřešení každého problému.
Díky ní a jejímu týmu ( především slečna Nikola Kaiserová, která nám taktéž byla velmi nápomocna) jsme prodej domu dovedli ke zdárnému konci.

Spolupráci s vaší realitní kanceláří můžeme pouze doporučit. Ještě jednou velký dík paní Lucii!

S pozdravem a přáním všeho dobrého a hlavně spoustu spokojených klientů
rodina Klaškova, V Bosonohách 18.2.2019

Prodej domu 4+kk, 103 m², Sněhotice-Brodek u Prostějova

Ing. Lucie Pilátová

Dobrý den paní inženýrko,

včera nám vaše vedoucí realitní kanceláře paní Ing. Lucie Pilátová předala nemovitost ve Sněhoticích k užívání.

Chtěli bychom tímto poděkovat Ing. Lucii Pilátové a její asistence Nikole Kaiserové za jejich profesionalní a přátelský přístup ke klientům. My jsme byli velice spokojeni s jejich prací již od prvního telefonického kontaktu a později s osobním setkáním. Jejich snaha a ochota dokončit prodej rodinného domu ve Sněhoticích v termínu a bez zbytečných prodlev nám velice imponovala.

Závěrem bychom oběma rádi touto cestou poděkovali. Bylo opravdu potěšením s nimi spolupracovat. Vřele doporučujeme tuto realitní kancelář, vedenou Ing. Pilátovou, všem zákazníkům.

S pozdravem a přáním spokojených vánočních svátků a hodně úspěchů do nového roku 2019 spokojení zákazníci

Jana a Jiří Adámkovi
20.12.2018, Svážná, Brno

Podnájem bytu 3+1, Sídl. Osvobození, Vyškov

Ing. Lucie Pilátová

Dobrý den,
chtěl bych touto cestou poděkovat paní ing. Lucii Pilátové za pomoc a vysoce profesionální jednání při řešení pronájmu bytu ve Vyškově.
Po předešlých negativních zkušenostech při pronájmu bytu s jinými realitními makléři, jsem byl velice příjemně překvapen, že celý proces může probíhahat profesionálně, bez zbytečných odkladů a přitom pohodově.
Pokud budu v budocnu potřebovat řešit nějakou realitní záležitost, budu rád, když ji bude řešit opět paní Ing. Lucie Pilátová.

Karel Hanák
V Bučovicích dne 22.11.2018

Prodej bytu 2+1, ul. Sýpka, Brno - Černá Pole

Ing. Lucie Pilátová
Prodej bytu 2+1, ul. Sýpka, Brno - Černá Pole

V období letních prázdnin 2018 jsem pořizoval byt v Brně prostřednictvím realitní makléřky Ing. Lucie Pilátové.

Po předchozí špatné zkušenosti s nejmenovanou brněnskou realitní kanceláří jsem byl příjemně překvapen profesionálním přístupem paní Pilátové, která mi již při první prohlídce bytu poskytla veškeré důležité informace. Proces koupě probíhal hladce, bez zádrhelů. Co paní makléřka slíbí to i splní. Paní Pilátová mi mimo jiné zajistila plný právní servis ke koupi a obstarala také veškerou komunikaci s původním majitelem nemovitosti, a to vše i nad rámec svých smluvních povinností. Koupě bytu i díky tomu proběhla nadstandardně rychle a bez jakýchkoliv komplikací.

Přístup paní Pilátové hodnotím jako profesionální, precizní a vstřícný – je skutečným odborníkem na realitním trhu, na kterého se znovu obrátím v případě koupě nebo prodeje nemovitosti.

V Brně dne 13.10.2018
Jan Sekanina

Pronájem rodinného domu 4+kk se zahradou, Brno - Útěchov

Ing. Lucie Pilátová

Ráda bych poděkovala za výbornou spolupráci při pronájmu nemovitosti v Brně, skutečně nejlepší za roky, kdy ji přes různé realitní kanceláře pronajímám. Ocenila jsem hlavně velmi pohodové a solidní jednání, spolehlivost a profesionalitu. Realitní kancelář také poskytla z pohledu pronajímatele velmi dobře právně zpracované smlouvy o pronájmu, které je možné využít. Pronájem proběhl výborně a ráda doporučuji.

Alena Hanzelková,
Brno-Útěchov, dne 24.10.2018

Rodinný dům Rostěnice-Zvonovice

Ing. Lucie Pilátová
Rodinný dům  Rostěnice-Zvonovice

V Rostěnicích-Zvonovicích dne 16.4.2018Dobrý den,


rádi bychom touto cestou poděkovali p.Ing.Pilátové za perfektní spolupráci při prodeji
rodinného domu v Rostěnicích. S jejím přístupem jsme byli nadmíru spokojeni, vše proběhlo v pořádku a velmi rychle. Všechny potřebné záležitosti vyřešila.

Vážíme si její ochoty a profesionality a její služby budeme rádi doporučovat všem při
koupi nebo prodeji domu.


Přejeme hezký den

Pěnička Jiří

Rodinný dům Zvonovice

Ing. Lucie Pilátová

Vážení,

zdravím a chtěla bych poděkovat za velmi dobrou spolupráci při prodeji našeho domu ve Zvonovicích č. 50. Prodej nám zprostředkovala paní Ing. Pilátová. I když někdy nastaly problémy z naší strany, paní Ing. Pilátová trpělivě a profesionálně radila a pomáhala s vyřizováním a řešením.

Ještě jednou děkuji paní Ing. Pilátové za její profesionální jednání.
Přeji všem hezký nový rok 2018.

Zdenka Kocourková, Vlkova 11, Brno

Zahrada, Luleč

Ing. Lucie Pilátová

Dobrý den paní Pilátová,

už nám dorazily peníze na účet.
Děkuji moc za zprocesování celého prodeje, který byl asi ve finále složitější, než jsme si před více jak rokem představovali :-)

Ještě jednou děkuji.

Jiří Čepán, Vyškov, 13.12.2017

Rodinný dům 2+1 Hluboké Dvory

Ing. Lucie Pilátová
Rodinný dům 2+1 Hluboké Dvory

V Hlubokých Dvorech dne 27. 9. 2017

Vážená paní ředitelko, vážený pane řediteli,

při prodeji mého domu jsem byl se spoluprací s makléřkou paní ing. Lucií Pilátovou velmi spokojen. Oceňuji především její ochotu, trpělivost a profesionální přehled s jakým vedla celý proces prodeje domu.
Děkuji také za flexibilitu při našich setkáních a spolehlivost. Oceňuji také bezproblémový právní servis, i fakt, že jsem nemusel absolvovat jednání na úřadech, ani zařizovat změnu odběratele u dodavatelů energií.

V případě potřeby dalších realitních služeb se na paní Pilátovou znovu rád obrátím.

S pozdravem

Miroslav Pánek

Byt 2+1, ul. Vlnitá, Brno

Ing. Lucie Pilátová

„Při prodeji bytové jednotky jsem se rozhodla ke spolupráci s Lucií na základě předchozích zkušeností s ní, byť v jiném oboru. Lucie mě oslovila svou profesionalitou, vstřícným přístupem a zaměřením na detail, což se při prezentaci kupujícím ukázalo být velkou výhodou. Před prodejem jsme probraly prodejní strategii i časový plán, který se podařilo dodržet. Trochu jsem váhala, zda její působení v lokalitě Vyškov a okolí nebude pro prodej bytu v Brně překážkou, ale ukázal se pravý opak. Lucie se výborně orientuje nejen v odhadech cen nemovitostí, ale má také dobrý přehled na trhu s nemovitostmi na jižní Moravě. Formální část prodeje, kupní smlouva a celý proces s předáním bytu proběhl rovněž bezproblémově. Spolupráci s ní jsme proto také navázali při hledání nového bytu. Doporučuji ji každému, kdo se rozhodne ať už pro prodej nebo pro koupi reality.“

Irena Peťovská, Brno 19.4.2017