Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 44
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Reference

Reference

Prodej domu 5+1, 98 m² - Chvalkovice na Hané

Ing. Lucie Pilátová

Vážená paní Matiovská,
minulý rok byl pro mne a moji rodinu ve znamení velkého kroku, kdy jsme se rozhodli pro prodej našeho domu ve Chvalkovicích na Hané.
Prodej jsme se rozhodli uskutečnit s pomocí Vaší realitní kanceláře ve Vyškově.

Tímto bychom chtěli velmi vyzdvihnout profesionální a zároveň přátelský přístup paní Lucie Pilátové, která nám byla po celou dobu velkou oporou. Prodej domu se neobešel bez komplikací, ale ona vždy stála na naší straně a snažila se o co nejrychlejší vyřešení každého problému.
Díky ní a jejímu týmu ( především slečna Nikola Kaiserová, která nám taktéž byla velmi nápomocna) jsme prodej domu dovedli ke zdárnému konci.

Spolupráci s vaší realitní kanceláří můžeme pouze doporučit. Ještě jednou velký dík paní Lucii!

S pozdravem a přáním všeho dobrého a hlavně spoustu spokojených klientů
rodina Klaškova, V Bosonohách 18.2.2019

Prodej domu 4+kk, 103 m², Sněhotice-Brodek u Prostějova

Ing. Lucie Pilátová

Dobrý den paní inženýrko,

včera nám vaše vedoucí realitní kanceláře paní Ing. Lucie Pilátová předala nemovitost ve Sněhoticích k užívání.

Chtěli bychom tímto poděkovat Ing. Lucii Pilátové a její asistence Nikole Kaiserové za jejich profesionalní a přátelský přístup ke klientům. My jsme byli velice spokojeni s jejich prací již od prvního telefonického kontaktu a později s osobním setkáním. Jejich snaha a ochota dokončit prodej rodinného domu ve Sněhoticích v termínu a bez zbytečných prodlev nám velice imponovala.

Závěrem bychom oběma rádi touto cestou poděkovali. Bylo opravdu potěšením s nimi spolupracovat. Vřele doporučujeme tuto realitní kancelář, vedenou Ing. Pilátovou, všem zákazníkům.

S pozdravem a přáním spokojených vánočních svátků a hodně úspěchů do nového roku 2019 spokojení zákazníci

Jana a Jiří Adámkovi
20.12.2018, Svážná, Brno

Podnájem bytu 3+1, Sídl. Osvobození, Vyškov

Ing. Lucie Pilátová

Dobrý den,
chtěl bych touto cestou poděkovat paní ing. Lucii Pilátové za pomoc a vysoce profesionální jednání při řešení pronájmu bytu ve Vyškově.
Po předešlých negativních zkušenostech při pronájmu bytu s jinými realitními makléři, jsem byl velice příjemně překvapen, že celý proces může probíhahat profesionálně, bez zbytečných odkladů a přitom pohodově.
Pokud budu v budocnu potřebovat řešit nějakou realitní záležitost, budu rád, když ji bude řešit opět paní Ing. Lucie Pilátová.

Karel Hanák
V Bučovicích dne 22.11.2018

Prodej bytu 2+1, ul. Sýpka, Brno - Černá Pole

Ing. Lucie Pilátová
Prodej bytu 2+1, ul. Sýpka, Brno - Černá Pole

V období letních prázdnin 2018 jsem pořizoval byt v Brně prostřednictvím realitní makléřky Ing. Lucie Pilátové.

Po předchozí špatné zkušenosti s nejmenovanou brněnskou realitní kanceláří jsem byl příjemně překvapen profesionálním přístupem paní Pilátové, která mi již při první prohlídce bytu poskytla veškeré důležité informace. Proces koupě probíhal hladce, bez zádrhelů. Co paní makléřka slíbí to i splní. Paní Pilátová mi mimo jiné zajistila plný právní servis ke koupi a obstarala také veškerou komunikaci s původním majitelem nemovitosti, a to vše i nad rámec svých smluvních povinností. Koupě bytu i díky tomu proběhla nadstandardně rychle a bez jakýchkoliv komplikací.

Přístup paní Pilátové hodnotím jako profesionální, precizní a vstřícný – je skutečným odborníkem na realitním trhu, na kterého se znovu obrátím v případě koupě nebo prodeje nemovitosti.

V Brně dne 13.10.2018
Jan Sekanina

Pronájem rodinného domu 4+kk se zahradou, Brno - Útěchov

Ing. Lucie Pilátová

Ráda bych poděkovala za výbornou spolupráci při pronájmu nemovitosti v Brně, skutečně nejlepší za roky, kdy ji přes různé realitní kanceláře pronajímám. Ocenila jsem hlavně velmi pohodové a solidní jednání, spolehlivost a profesionalitu. Realitní kancelář také poskytla z pohledu pronajímatele velmi dobře právně zpracované smlouvy o pronájmu, které je možné využít. Pronájem proběhl výborně a ráda doporučuji.

Alena Hanzelková,
Brno-Útěchov, dne 24.10.2018

Pronájem vybaveného bytu 3+1, ul. Puškinova, Vyškov

Irena Kotolanová
Pronájem vybaveného bytu 3+1, ul. Puškinova, Vyškov

Dobrý den,

touto cestou bych moc chtěla poděkovat za práci paní Irence Kotolanové.

Pronajímala mi už 2x nemovitost a v obou případech šlo o naprosto profesionální přístup, vstřícnost, ochotu.
Velmi oceňuji, že mi vše náležitě vysvětlila, měla velkou trpělivost ohledně mých dotazů. Jsem dost časově zaneprázděná a bylo příjemné, když mi reagovala na zmeškané hovory a ve všech směrech se snažila mi vyjít vstříc a v podstatě vše vyřídit za mě.

S pozdravem

Mgr. Iveta Vincourková
Vyškov, 2.10.2018

Prodej domu se zahradou v obci Těšice

Irena Kotolanová
Prodej domu se zahradou v obci Těšice

V Praze dne 10.7.2018


Dobrý den,

rád bych touto cestou poděkoval realitní kanceláři Quantum, a.s., především její makléřce paní Ireně Kotolanové, za její příkladnou pomoc při prodeji nemovitosti mé matky.

Velmi oceňuji její osobní lidský přístup, jednání profesionála a prvotřídní servis v zajištění veškerých náležitostí spojených s prodejem. Velmi mne potěšila skutečnost vyřešení veškerého, jako i třeba převodu odběrů dodavatelů energií s mou minimální účastí.

Ještě jednou děkuji paní Ireně Kotolanové a přeji jí hodně zdaru.

S pozdravem

Stanislav Krečmer

Rodinný dům Rostěnice-Zvonovice

Ing. Lucie Pilátová
Rodinný dům  Rostěnice-Zvonovice

V Rostěnicích-Zvonovicích dne 16.4.2018Dobrý den,


rádi bychom touto cestou poděkovali p.Ing.Pilátové za perfektní spolupráci při prodeji
rodinného domu v Rostěnicích. S jejím přístupem jsme byli nadmíru spokojeni, vše proběhlo v pořádku a velmi rychle. Všechny potřebné záležitosti vyřešila.

Vážíme si její ochoty a profesionality a její služby budeme rádi doporučovat všem při
koupi nebo prodeji domu.


Přejeme hezký den

Pěnička Jiří

Pronájem bytu 3+1 Tyršova, Vyškov

Irena Kotolanová
Pronájem bytu 3+1 Tyršova, Vyškov

Dobrý den,

ráda bych Vám poděkovala za velmi dobrou zkušenost s pronájmem bytu prostřednictvím makléřky paní Ireny Kotolanové, zastupující realitní kancelář Quantum nemovitosti.

S rozrůstající se rodinou jsme řešili nové bydlení a stěhování z bytu 2+1 do většího. Obrátila jsem se na paní Kotolanovou s poptávkou ohledně pronájmu bytu. Po sepsání smlouvy o poptávce, kdy jsme sdělili naše požadavky nám vše v rychlosti zařídila.

V novém nájmu jsme maximálně spokojeni a paní Kotolanovou můžeme jen doporučit.

Takové nasazení není v dnešní době vůbec běžná věc.

Mnoho úspěchů v profesním i soukromém životě přeje

Olga Nováková

Vyškov, 27.2.2018.

Pronájem bytu 3+1 Tyršova, Vyškov

Irena Kotolanová
Pronájem bytu 3+1 Tyršova, Vyškov

Pěkný den,

Moc děkuji za pomoc při pronájmu mého bytu ve Vyškově.
Potřeboval jsem pronajmout svůj velký byt a dostal jsem doporučení od mého bratrance, který měl dobrou zkušenost s prací paní Kotolanové, která mu již vícekrát pomohla s pronájmem jeho nemovitostí.
Byt byl bez inzerce pronajat do týdne dle mých požadavků, když jsem po roce potřeboval vypracovat na základě vyúčtování dodatek se zvýšením záloh na energie, bez problémů mi ihned vyšla vstříc.
Jsem maximálně spokojen s prací paní Kotolanové, která je opravdový profesionál a realitní kancelář Quantum nemovitosti mohu jen doporučit.

Ve Vyškově 15.2.2018.

Pavel Slezáček