Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 11
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Rady pro Vás » Prodej nemovitosti s nájemníky

Prodej nemovitosti s nájemníky

Chcete prodat svou nemovitost, ale právě ji pronajímáte? Uzavřená nájemní smlouva nebrání tomu, aby si Vaše nemovitost našla nového majitele.

Po úspěšném prodeji přecházejí všechny práva a povinnosti, které jsou ve smlouvě o nájmu sjednané, na nového vlastníka nemovitosti. Není tedy nutné, abyste trvali na ukončení smlouvy s nájemníky dohodou, nebo řešit jakékoliv obtíže. Byt i dům můžete tedy nabízet a prodat i s obyvateli, kteří jej zrovna užívají.

Je vhodné informovat nájemníka o prodeji nemovitosti, přestože to není Vaše povinnost. Při prodeji nemovitosti je třeba uskutečňovat prohlídky a je lepší, když se dozví o prodeji od Vás než od realitního makléře s prvními zájemci. Také se může naskytnout možnost, že právě nájemci se rozhodnou Vaši nemovitost odkoupit.

Každá nemovitost se vždy dočká svého kupce. Jen je třeba od počátku nabízení nemovitosti s nájemníkem komunikovat a oslovit ty správné zájemce. Pokud zvažujete prodej nemovitosti s nájemníkem, obraťte se na nás. Všechny starosti vyřešíme za Vás a nemovitost prodáme rychle a co nejvýhodněji.