Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 7
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Rady pro Vás » Nevíte, zda svěřit prodej nemovitosti jedné nebo více kancelářím?

Nevíte, zda svěřit prodej nemovitosti jedné nebo více kancelářím?

V dnešní době se stává běžným jevem, že jednu nemovitost nabízí více realitních kanceláří. Někteří lidé si své nemovitosti dokonce chtějí prodat sami. Exkluzivní smlouvě se někteří prodávající brání. Myslí si, že více makléřů najde více kupujících, z nichž jeden bude ten pravý. Bohužel je v tomto případě opak pravdou.

Kvalitní prodej nemovitosti zajistí pouze jedna realitní kancelář než třeba pět dohromady. Rozdílů mezi tím, zda nemovitost nabízí jedna či více realitních kanceláří, je mnoho.

Nabídky realitních kanceláří se z velké části soustřeďují na několik internetových serverů. A tak se stává, že na jednom realitním serveru zájemce najde několikrát stejnou nemovitost a pokaždé za jinou cenu. Kupujícímu se může tento způsob prodeje jevit jako neseriózní.

Ani realitní kancelář nemusí vyvíjet dostatečnou aktivitu. Pokud totiž nemá podepsanou exkluzivní smlouvu, je obchod nejistý. Nikdy nebude vědět, zda za svoji práci dostane zaplaceno. Vynaložené úsilí tak bude menší, než když bude vědět, že má svou odměnu po odvedení práce jistou.

Jestliže svěříte prodej jediné realitní kanceláři, máte jistotu, že se bude náš makléř prodeji vaší nemovitosti opravdu věnovat. Zajistí inzerci, zajistí profesionální fotografie, videoprezentaci, popřípadě půdorys nemovitosti, obstará všechny prohlídky a zajistí kompletní právní servis.

Přidanou hodnotou dobré realitní kanceláře je totiž administrativní zázemí a tým odborníků, s jejichž pomocí bude převod nemovitosti proveden profesionálně a v patřičné kvalitě.