Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 25
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Kontakty » Irena Kotolanová

Vizitka makléře Irena Kotolanová

IMG_3918Jmenuji se Irena Kotolanová a jsem makléřka ve společnosti QUANTUM a.s. V oblasti obchodu působím již téměř 20 let a mohu říci, že práce s lidmi a prodej jako takový mě stále baví. V roce 2016, po delším rozhodování, co nového chci ve svém profesním životě dokázat, jsem přijala nabídku vyškovské firmy QUANTUM a.s. pracovat jako makléř v jejich nově se rodící realitní kanceláři.

Vize a principy realitní kanceláře QUANTUM a.s., byly natolik blízké mému smýšlení jak o obchodě samotném, tak i férovém a spolehlivém  jednání vůči klientům, že jsem neváhala a po měsících odborných kurzů jsem se stala certifikovaným profesionálním makléřem. Říká se, že realitní makléř by měl umět sloužit. Jsem ráda, že toto splňuji a na této pozici nyní uskutečňuji a plním své poslání.  Pokud mne klient osloví ohledně pronájmu, prodeje či koupě nemovitosti, usilovně se mu věnuji a s potěšením mu pomohu splnit jeho sen o bydlení či investici.

Protože se věnuji všem sférám realitního obchodování, je pro mne tato činnost velice pestrá. V ČR není u mnoha makléřů zvykem pracovat  ve velké míře i s poptávkou klientů. Já však právě v tom naopak spatřuji část své budoucí práce.

Vždy, když poptáváte nebo nabízíte nemovitost, je nutné myslet na spoustu různých věcí. Zpočátku si ne každý uvědomí, že je k tomu potřeba nejen jeho drahocenný čas, ale i určité informace i znalosti. A také je potřeba vědět na co nezapomenout, abyste si ušetřili případné starosti, zklamání i čas. Jelikož je jakýkoliv prodej nebo koupě nemovitosti pro každého z nás velice citlivým a důležitým životním krokem, snažím se svým osobním přístupem a pochopením tento složitý proces klientům co nejvíce usnadnit a tímto udělat i něco pro napravení reputace realitních kanceláří. Náš klient má nárok na kvalitní služby. V mnoha případech špatné uchopení prezentace a nekvalitní fotodokumentace nemovitosti odrazuje budoucího zákazníka. Jde tedy o první, ale ne jediný, ze zásadních kroků vedoucích k úspěšnému prodeji, se kterým Vám ráda pomohu.

Na mé dobré pověsti mi záleží :-)

Neváhejte se na mě obrátit, těším se na spolupráci s Vámi.

Tel: +420 775 859 518

E-mail: [email protected]

Osobní web: http://www.IrenaKotolanova.cz


realizované nemovitosti makléře