Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 50
Nacházíte se: Úvod » Kontakty » Ing. Lucie Pilátová

Vizitka makléře Ing. Lucie Pilátová

Lucka-do profilu na web-zmenseno

Pokud máte věci dělat dobře, musíte je dělat s láskou a radostí. A i když je to klišé, je to tak. Ráno, když vstávám, neříkám si, jak se mi nechce do práce. Nehledám výmluvy, proč ten den zůstat v posteli. Do svojí práce se těším.

Začínala jsem svoji kariéru v největší realitní síti na světě - v RE/MAXu. Po určité době jsem ale zjistila, že být součástí velké sítě není místo, kde bych se cítila dobře. V té chvíli přišla nabídka od společnosti QUANTUM, a.s. Dostala jsem šanci vybudovat novou realitní kancelář pro tuto společnost. Dělat si práci po svém, starat se o běh kanceláře a tým lidí, to vše pod záštitou značky, která je špičkou ve svém oboru. To byla přesně ta příležitost, na kterou jsem čekala.

Díky tomu, že nepodléhám žádné velké korporaci, mám čas si se svými klienty popovídat. Zjistit, co přesně potřebují a jaké jsou jejich představy. Baví mě vyvracet jejich předsudky vůči zprostředkovatelům a realitním makléřům. A jak to dělám? Vše, na čem se domluvíme a co je potřeba udělat, zařídím. Nechci, aby se museli s čímkoli stresovat a přemýšlet, jaký papír ještě zbývá podepsat. Protože od toho tu přeci makléři byli, jsou a snad ještě dlouho budou.

Nikdy nevíte, co Vám přijde do cesty, koho potkáte, u čeho budete stát. Proto ke každému zákazníkovi přistupuji tak, jako by to měla být ta nejdůležitější zakázka v mém životě.

Tel: +420 723 960 580

E-mail: [email protected]

Osobní web: http://www.LuciePilatova.cz


realizované nemovitosti makléře