Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 6
Vyberte si z naší nabídky
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Nemovitosti » Domy » rohové
zobrazeny položky [1 - 2]
zobrazit: 10, 20, 50

Prodej, Rodinné domy, 295 - Radslavice - Radslavičky, Ev.č.: 00371

Prodej, Rodinné domy, 295m² - Radslavice - Radslavičky, Ev.č.: 00371

Ve výhradním zastoupení nabízíme rodinný dům ve velmi klidné části obce Radslavičky, určený k rekonstrukci se zastavěnou plochou o výměře..

4 612 960 Kč

Prodej, Rodinné domy, 131 - Lysovice, Ev.č.: 00372

Prodej, Rodinné domy, 131m² - Lysovice, Ev.č.: 00372icon

Láká Vás bydlení na vesnici v těsné blízkosti okresního města? Toužíte si odpočinout od městského shonu a žít poklidný život na..

4 937 160 Kč

Domy na prodej

Hledáte domy na prodej, především pak rodinné domy na prodej? Pak jste tu správně. Realitní společnost Quantum nemovitosti Vyškov je specialistou na prodej domů. V naší nabídce můžete najít domy na prodej, které jsou samostatně stojící a pak domy na prodej řadové. Jako příklad můžeme uvést třeba rodinné domy, chalupy, ale i domy na klíč.

Specializujeme se především na prodej domů v oblasti Jižní Moravy, ale plánujeme působnost rozšířit i dál. Můžete se proto těšit, že v nejbližší době nabídneme domy na prodej i v jiných oblastech než je Brno, Vyškov a přilehlé okolí.

Pokud jste v naší nabídce nenašli vhodný rodinný dům na prodej, který by vyhovoval vaším požadavkům, určitě nás kontaktuje. Sepíšeme vaše požadavky a vhodný dům na prodej určitě objevíme.